Kosmetické ošetření pleti

S největší péčí a čistým úmyslem přistupujeme ke každému aspektu našich produktů. Vycházejí z maximálně přírodních základů, jsou k pleti šetrné, dobře se vstřebávají, příjemně aplikují a dlouhodobě působí. Mimořádně vysoké množství účinných látek v sobě spojuje metody fytoterapie, aromaterapie, krystalterapie, tradiční čínské medicíny a biorezonance tak, abychom jejich vzájemnou kombinací dosáhli toho nejlepšího efektu.

Nabízený kosmetický balíček obsahuje:

    * Povrchové čištění včetně tonizace
    * Pleťová maska
    * Kosmetická masáž – obličej, krk a dekolt
    * Aplikace pleťového séra
    * Závěrečný pleťový krém řady renove dle vlastního výběru

Použité produkty v balíčku

mýdlo Protektin, Visage oil, Visage water, Visage rejuve nebo balance, Argan oil, Dermaton oil, Almond oil, Visage serum, krém řady Beauty renove dle vlastního výběru

Kvalita

K výrobě používáme pouze nejkvalitnější a prověřené suroviny vybrané tak, aby splňovaly náročné požadavky přírodní kosmetiky. Pečlivě vybíráme dodavatele účinných látek a dokážeme s nimi spolupracovat takovým způsobem, že společně zajišťujeme respekt k přirozeným biorytmům rostlin, jejich vysokou čistotu, energetickou hodnotu a účinnost. Nepoužíváme parabeny, syntetická barviva ani vůně, minerální oleje, jakékoliv ropné deriváty, geneticky modifikované organismy, chemické UV filtry ani SLS.

Objednávky

Kontaktní osoba: Jana Strušková
telefon: (+420) 604 897 909
e-mail: kosmetikajennys@seznam.cz 

Naše další články