Registrace do Klubu Energy

Po zaplacení vstupního poplatku má každý klient po dobu trvání registrace nárok na výhody vyplývající z klubového členství.

Registrace do Klubu Energy obnáší vyplnění přihlášky, zaplacení registračního poplatku 99 Kč a současný nákup produktů Energy v min. hodnotě 390 Kč, který je realizovaný již za VO ceny. Do hodnoty reg. nákupu se nepočítají slevové balíčky a akční zboží.

V registračním poplatku je zahrnuto:

  • roční předplatné časopisu Vitae (měsíčník o zdravém živ. stylu, produktech Energy, rozhovory s lékaři, poradna atd.)
  • magazín Start a aktuální číslo časopisu Vitae
  • informační balíček (tematické brožurky, katalogy, ceníky, atd.)
  • členská kartička která zajištuje nákupy za velkoobchodní ceny
  • možnost účastnit se věrnostního programu Salus
  • možnost využívat speciální akce určené pouze členům Klubu Energy
  • sleva na přednášky a akce pořádané Klubem Energy Luhačovice

Členství v Klubu Energy Vás k ničemu nezavazuje!, pouze nabízí nákup za velkoobchodní ceny (žádné povinné odběry, automatické prodlužování členství atp.).

Registrace v Klubu Energy je platná 12 měsíců od doby podání přihlášky. Registraci lze obnovit na konci funkčního období za poplatek 99 Kč + nákup v min. hodnotě 300 Kč, čímž získáváte daších 12 měsíců členství v Klubu a roční prodloužení předplatného časopisu VITAE.

Přijímáme i objednávky pro neregistrované za maloobchodní ceny.

Více o činnosti Klubů Energy

Hlavní myšlenkou čínské medicíny je komplexní pohled na lidský organismus. Stejnou filozofii zastává i firma Energy v přístupu k zákazníkovi. Nechceme “jen” prodávat kvalitní přírodní produkty, ale snažíme se klientovi zprostředkovat další služby, které doplňují myšlenku komplexní péče.

Zákazník, jenž se rozhodne pro registraci do členské základny, nakoupí v místě klubu se slevou naše výrobky, ale zároveň má možnost využít dalších nadstandardních služeb, jako jsou např. poradny lékařů a léčitelů, kteří pomáhají zájemcům na jejich cestě za zdravím. Ve svém klubu může zákazník mimo jiné vyzkoušet diagnostické možnosti přístroje Supertronic, který spolehlivě určí oblast, na niž se při regeneraci organismu zaměřit nejdříve.

K dalším výhodám patří pravidelné odborné přednášky firemních lektorů z řad lékařů a léčitelů, na nichž je možné dozvědět se vše o výrobcích. Přednášející jsou schopni seznámit zájemce s nejnovějšími výrobky a informovat o novinkách z výzkumu a vývoje Energy.
O akcích pořádaných Klubem Energy Luhačovice se mohou naši členové dozvídat mimo jiné i na www.facebook.com/energy.luh Osvědčeným informačním zdrojem pro členy je také měsíční klubový časopis VITAE.

Filozofie Klubů Energy se úspěšně rozvíjí také v dalších státech mezinárodního systému. Naše společnost je připravena ji nadále podporovat a rozvíjet veškeré smysluplné aktivity, aby tak šířila své dobré jméno nejen jako distributor kvalitních výrobků, ale také jako průvodce v oblasti zdravého životního stylu.

Naše další články